Новое слово в проктологии

Новое слово в проктологии – биосварка тканей. Применяю эту технологию практически на каждой операции и на мой взгляд и опыт - она более шире и качественнее решает задачи в лечении проктологических больных по сравнению с другими методами.

Историческая справка ( Из уважения к авторам метода - на украинском языке) :

Пріоритетом українських вчених, інженерів і медиків стало створення устаткування і технології високочастотного електричного зварювання живих м'яких тканин.

Висунута в 1991р. академіком Б.Є. Патоном і академіком В.К. Лебедєвим гіпотеза і запропонована математична модель після серії експериментів на тваринах, знайшли своє підтвердження. Це дозволило заявити: електричне зварювання живих м'яких тканин зі збереженням їх життєздатності можлива. Настав час розробки лабораторних зразків техніки і експериментального обґрунтування технології.

Для цієї мети в 1996 р. під керівництвом академіка Б.Є. Патона створюється міжнародний проект за участю ІЕЗ ім. Є.О. Патона, НІХіТ ім. А.А. Шалімова, Міжнародної асоціації «Зварювання» і американської фінансової компанії CSMG, а також ряду медичних установ України. Колективна творчість приносить успіх. Розробляються перші варіанти систем дозованої подачі енергії, зразки джерел живлення і хірургічних інструментів. Розробка джерел живлення йшла поетапно. Хронологічно: Перший варіант джерела живлення (експериментальний) був розроблений в 1992 р, другий варіант - в період 1995-1996 рр., Третє джерело живлення - в 2003р. наступний за ним джерело живлення ЕК-300М1 розроблений в 2004 р і потім, вдосконалений варіант ЕК-300М1 в 2007 -2008 роках. Модель в пластиковому уніфікованому корпусі починає вироблятись серійно на заводі «Лічмаш» в м. Лубни (Полтавська обл.) та швидко отримує популярність серед хірургів, як невибагливе та надійне обладнання. Згодом, після введення в дію постанови КМУ №753 від 02.10.2013, технологія знайшла перевтілення в апараті ЕК-300М «СВАРМЕД», який один з перших в своїй галузі отримав національний знак якості та сертифікат відповідності технічним регламентам встановленого зразка. На виробничій ділянці ТОВ «СВАРМЕД», що залишається незмінною вже понад 10 років, була впроваджена та підтримується «Система керування якістю» за європейським стандартом ISO 13485, що також підтверджується відповідним сертифікатом №066-16 від 04.10.2016 р.Copyrights ©2019:
Справа - создание и продвижение сайтов